Basın Köşesi / Haberler


BORSAMIZDAN BEŞ YILDIZLI HİZMET

BORSAMIZDAN BEŞ YILDIZLI HİZMET

Alaşehir Ticaret Borsamız sistemini ve hizmet kalitesini geliştirerek, başarı seviyesini yükselterek 2016 yılında gerçekleştirilen denetimler sonucunda başarılı olup "12. Dönem akredite Borsa" olarak, üyelerine “Beş Yıldızlı” hizmet veren Borsalar arasında olmaya hak kazanmıştır. 
Akreditasyon Sertifika töreni TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun ev sahipliğinde, Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkçi’nin de katılımıyla TOBB İkiz Kuleler’de gerçekleştirildi. Borsamız Meclis Başkanı Yılmaz YILDIRIM, Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin SOYGÜR, Meclis ve Yönetim Kurulu Üyelerimiz, Genel Sekreterimiz, Akreditasyon Sorumlumuz ve Personel Müdürümüz 5 yıldızlı hizmet sertifikasını Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfekçi ve TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıkoğlu’nun elinden aldılar. Bakan Tüfenkçi ve TOBB Başkanı Hisarcıkoğlu, Başkanımız SOYGÜR'ü tebrik ederek Alaşehir Ticaret Borsamızı başarılarından dolayı kutladılar.

Tören sonrası açıklama yapan Alaşehir Ticaret Borsası Yönetm Kurulu Başkanımız Hüseyin SOYGÜR; “Borsamız için önemli bir gündü. Türkiye’deki Odaların ve Borsaların dünyadaki sisteme akredite olmaları ile ilgili yürüttükleri uzun soluklu bir çalışmanın kutlama günüydü. Sistem öncelikle Almanya ve İngiltere’de ortaya konulmuş bir sistem. Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği bu sistemi Türkiye’ye özgü uygulanabilir, kapsamlı ve üye odaklı bir çalışma sistemi olarak geliştirmiştir. Bizde Yönetim Kurulumuzla, Meclisimizle ve Personellerimizle yoğun bir çalışma süreci geçirdik. Bundan sonraki her geçen gün bunun üzerine bir şeyler ekleyerek üye odaklı olarak çalışmalarımızı devam ettireceğiz. Bu belgeyi alıp akredite olmakla iş bitmiyor. Başarılarımızı daha iyi seviyeye götürmek adına bu çalışma ve gayretlerimiz sistemli olarak devam ettireceğiz. Ekibime özveriliyle çalışmalarından dolayı teşekkür ediyorum.” dedi.

27/02/2017
Alaşehir
Diğer Haberler
Alaşehir Kaymakamı Sayın Abdullah UÇGUN'un Borsamıza Ziyareti
TBMM ÜZÜM KOMİSYONUNDAN BORSAMIZA ZİYARET
HÜSEYİN SOYGÜR VE EKİBİ GÜVEN TAZELEDİ
İŞ DÜNYASINA YENİ SOLUK: ARABULUCULUK”
BAŞKANIMIZDAN 10 OCAK BASIN ÇALIŞANLARI GÜNÜ KUTLAMASI
Manisa Ticaret Borsasından Borsamıza Ziyaret

Sayfa Başı